Aktualności - Oficjalna strona parafii p.w. Św. Barbary w Łęknicy

Znajdziesz tutaj informacje oraz aktualności z życia parafii, ogłoszenia, ciekawe artykuły i zdjęcia z wydarzeń. Zapraszamy!

OVERVIEW

This site parafialeknica.net presently has an average traffic ranking of zero (the lower the more traffic). We have audited fifteen pages within the web site parafialeknica.net and found zero websites associating themselves with parafialeknica.net. There are one contacts and locations for parafialeknica.net to help you reach them. This site parafialeknica.net has been online for five hundred and seventy-three weeks, twenty-eight days, eighteen hours, and six minutes.
Locations
Online Since
May 2013

PARAFIALEKNICA.NET RANKINGS

This site parafialeknica.net is seeing diverging levels of traffic throughout the the year.
Traffic for parafialeknica.net

Traffic ranking (by month) for parafialeknica.net

Traffic ranking by day of the week for parafialeknica.net

PARAFIALEKNICA.NET HISTORY

This site parafialeknica.net was first documented on May 21, 2013. It was last updated on the date of May 20, 2014. It will go back on the market on May 21, 2015. As of today, it is five hundred and seventy-three weeks, twenty-eight days, eighteen hours, and six minutes young.
REGISTERED
UPDATED
EXPIRED

PERIOD OF EXISTANCE

YEARS
MONTHS
DAYS

WHAT DOES PARAFIALEKNICA.NET LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafialeknica.net Mobile Screenshot of parafialeknica.net Tablet Screenshot of parafialeknica.net

Studio Integracji Spolecznej quot;BINGOquot;

Zbigniew Zoladziejewski

Skierki 2

Zielona Gora, 65-340

PARAFIALEKNICA.NET HOST

We revealed that a single page on parafialeknica.net took one thousand two hundred and three milliseconds to come up. We could not detect a SSL certificate, so in conclusion we consider this site not secure.
46.242.204.254

NAME SERVERS

ns1.netart.pl
ns2.netart.pl
ns3.netart.pl

SERVER OPERATING SYSTEM

I discovered that parafialeknica.net is utilizing the IdeaWebServer/0.83 operating system.

Aktualności - Oficjalna strona parafii p.w. Św. Barbary w Łęknicy

DESCRIPTION

CONTENT

This site has the following on the web page, "Opublikowano sobota, 07, kwiecień 2018 2343." Our analyzers observed that the web site also said " Za pobożne odmówienie Koronki do Bożego Miłosierdzia." The Website also stated " W kościele wobec Najświętszego Sakramentu Eucharystii. Publicznie wystawionego lub też przechowywanego w Tabernakulum. Można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Opublikowano wtorek, 20, marzec 2018 1850. W Nowych Czaplach Mszą św. Opublikowano środa, 07, marzec 2018 2304." The website's header had parafia Łęknica as the most important keyword. It was followed by parafia św. Barbary łęknica, ks Józef Kruk Łęknica, and ks Józef Popiel łęknica which isn't as highly ranked as parafia Łęknica. The next words the site uses is ks Piotr Juckiewicz łęknica. bad muskau was also included and might not be seen by search engines.

MORE BUSINESSES

Parafia św. Andrzeja Boboli w Leszczynach

Witamy na stronach naszej parafii. W kalendarzu litrugicznym wspominamy Dzisiejsza liturgia Słowa. Tel 48 32 431 10 74. Soboty, niedziele i święta. Radio eM 107,6 FM.

Strona główna

Parafia Londyn Lewisham Polska Misja Katolicka w Anglii i Walii. Ośrodek Polski na Forest Hill. Our Lady Help of Christians.

Parafia pod wezwaniem Świętego Wojciecha w Lidzbarku

Ewentualne zmiany terminów spotkań będą podawane w trakcie ogłoszeń parafialnych, na lekcjach religii w szkole i na stronie internetowej parafii. WIZYTACJA KANONICZNA W PARAFII - 17. W sobotę 2 kwietnia, w prze.

Aktualności

Moniki w Domu Złotej Jesieni,. Triduum Paschalne w Lipinach 2018. 1800 - MSZA WIECZERZY PAŃSKIEJ. ADORACJA W CIEMNICY DO GODZ. 1800 - LITURGIA WIELKIEGO PIĄTKU. 2100 - ADORACJA DLA RODZIN PRZY BOŻYM GROBIE. 2000 - LITURGIA WIELKIEJ SOBOTY.

Parafia Lipnik Parafia rzymsko-katolicka p.w. Narodzenia NMP

Dla rodzin z małymi dziećmi o godz. Chrzty i Roczki o godz. II Czytanie z Pierwszego Listu św. To view this video please enable JavaScript, and consider upgrading to a web browser that supports HTML5 video. Pw Narodzenia NMP - 2016.